BIP Szlichtyngowa

Adres: Rynek 1, 67-407 Szlichtyngowa
tel. 65 5492 327  fax. 065 5492 341
      e-mail: umig@szlichtyngowa.pl
Konsultacje społeczne
projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla miasta i gminy Szlichtyngowa.

DokumentyData dodania

Uporządkuj wg : nazwy | daty | pobrań [ rosnąco ]
file icon ZawiadomienieHit!Tooltip 19.01.2018 Odsłony: 827
w sprawie prowadzenia procedury administracyjnej z udziałem społeczeństwa, przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
file icon Konsultacje społeczneHit!Tooltip 13.02.2017 Odsłony: 1468
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konsultacji społecznej na temat konieczności użycia środków ochrony roślin o nazwie Dimilin 480 SC, które służy do ochrony drzewostanów sosnowych przed barczatka sosnówką, brudnicą mniszką i borecznikiem sosnowcem.
file icon ObwieszczenieHit!Tooltip 17.10.2016 Odsłony: 1360
Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w obrębie Dryżyna, gmina Szlichtyngowa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko ustaleń projektu planu wraz z możliwością zapoznania się z dokumentacja w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planu. 
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w obrębie Dryżyna, gmina Szlichtyngowa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko ustaleń projektu planu oraz możliwości zapoznania się z dokumentacja w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planu.
file icon ObwieszczenieHit!Tooltip 24.05.2016 Odsłony: 1436
Burmistrz Miasta i gminy Szlichtyngowa obwieszcza o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko. 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
YOU ARE HERE: Konsultacje społeczne Konsultacje społeczne